No cóż, pierwszy wpis… Trzeba się przedstawić, a ja bardzo tego nie lubię…

Znajomi różnie mnie nazywają, jednak najczęściej mówią do mnie Alex
Lat mam piętnaście (rocznikowo szesnaście, ale bądźmy dokładni).
Ludzie mówią, że jestem zbyt poważna na swój wiek. Jeśli tak jest, to mi z tym bardzo dobrze, ale osobiście uważam, że wciąż pod pewnymi względami jestem dziecinna i niezrównoważona.
Nie widzę powodu, aby mówić o tym, co lubię, a czego nie. Jest to kwestia zmienna, ergo – to, co lubię dzisiaj, za miesiąc może napawać mnie obrzydzeniem.
Interesuje się zwłaszcza muzyką, komputerami, mangą, anime i literaturą, jednak chętnie też rysuję i gram w tenisa czy siatkówkę.
Nienawidzę (tak, to dobre słowo) pustych ludzi. Denerwują mnie wszelakie oznaki tępoty czy ewolucji wstecznej, jaką można zaobserwować wśród nastolatków.
Z charakteru jestem osobą raczej zamkniętą w sobie. Źle czuje się w dużych grupach, dlatego większość rzeczy robię sama.
Często sprawiam wrażenie nieobecnej, lubię posiedzieć w samotności i przemyśleć sobie różne sprawy, z jakimi danego dnia miałam do czynienia.
Bywam wredna, arogancka, czepialska. Jak to powiedziała pewna osoba: „ironia i sarkazm aż z Ciebie wycieka”. W prawdzie nie wiem, ile w tym prawdy, ale…

Plany na przyszłość? Jeszcze nie wiem, od pewnego czasu układam sobie wszystko od nowa.

No i to chyba wszystko…
Resztę poznacie z czasem ^^